{if 0} {/if}

הוספת תגובה
x

כלים לחיפוש עבודה

פורום זכויות עובדים ודיני עבודה

הוספת תגובה ל - הוכחת יחסי עובד מעביד - מדריכת חוגי כושר לנשים
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי *

* (אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
30/04/2024 11:14
שלום, מזה 14 שנים אני עובדת בקאנטרי כמדריכת חוגי כושר לנשים. לאורך השנים מקום העבודה היווה חצי ממקור הפרנסה שלי. מנהל המקום סירב להעלות לי את התעריף השעתי ומחוסר ברירה (לא מצאתי עבודה אחרת( נשארתי. בשנה האחרונה ביקשתי העלאה לאחר שהתעריף שלי נשאר אותו הדבר 6 שנים. לאורך השנה האחרונה ירדו לי שעתיים שבועיות שהייתי אמורה לקבל בחזרה ולא קיבלתי אותן, ולאחרונה הורידו לי עוד שעה בטענה שהיא לא מלאה. מדיווחים של לקוחות מסתבר שמדריכות אחרות ממשיכות חוגים כאלה ושרק עליי מאיימים לבטל שיעור עם פחות מ7 נרשמות. כך נשארתי עם שעתיים שבועיות ופרנסתי נפגעה , ועוד בתקופת המלחמה. אני עובדת באולם קבוע שלהם, ציוד קבוע, יש שעון נוכחות ותאריך קבוע למסירת חשבונית. ההנהלה מוציאה מדי שנה מערכת שעות בתקופות החג ובה נרשם שאין חוגים. המעסיק מתעלם מהודעות שלי כאילו אין יחסי עבודה ומעביר הודעות דרך המזכירה שלו שלעיתים מפנה אותי אליו בחזרה. כמו כן, בקבוצת ווטסאפ של הקאנטרי מוחקים לעיתים קרובות את ההודעות שהן בעלות אופי מתעמר וקשה להוכיח זאת. האם אני יכולה לטעון שיש יחסי עובד מעביד לפי מבחן ההשתלבות? ושאם אעזוב אוכל לתבוע ממנו פיצויים הן בשל יחסי עבודה והן בשל התעמרות? מה עליי לעשות? אשמח לעזרה והפנייה תודה

פורטל זכויות העובדים:
פורום
פייסבוק
ייעוץ אישי
אנחנו כאן בשבילך!
לכל עובדת ועובד יש זכויות לפי חוק. פגעו בזכויות שלך? רוצה לבדוק מה קובע החוק?
מידע לעובדים ולמעסיקים
פורטל זכויות העובדים © המידע באתר ניתן באופן תיאורטי ואינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין מנוסה!